OdaVilla.com isimli web sitemizi  ziyaret eden misafirlerimiz   bilgilerini  .Daha iyi bir  hizmet  vermek için  kayıt altına alır ve  bunları kullanır.

Bu bilgileri  ziyaretçi deneyimlerinin  istatiksel raporlamalarında kullanır. Misafirlerimize ait bilgiler  kendi  işletmemiz  ve diğer  grup işletmelerimizde kullanılır. Kendi işletmemiz haricinde  3ncü sahış ve şahıslarla misafir onayı olmadan paylaşılmaz .

Odavilla.com üzerinden tarafımıza ulaşan  bilgiler  eğer  ihtiyaç duyulması  halinde yasaların verdiği  yetkiler  çerçevesinde  gerekli  resmi  kurumlar ile paylaşılabilir.

Odavilla.com web sitesinden villa kiralama ,yazlık kiralama  işlemi sırasında  Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme işlemlerinde, bir kerelik kullanım için talep edilmekte olup kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamakta ve sistemde saklanmamaktadır.

Odavilla.com Telefon Numaranız, Kredi kartı ve parola gibi gizli bilgiler internet üzerinden aktarılırken SSL protokolü şifreleme sistemi (Çözülmesi İmkansız) ile korunmaktadir.

 

Copyright © 2019 Odavilla - Tüm Hakkı Saklıdır.